Mango Kids Temmuz’da satışa çıkacak
Mango Kids Temmuz’da satışa çıkacak başlıklı konu hakkında detaylar ve Mango Kids Temmuz’da satışa çıkacak konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Mango Kids Temmuz’da satışa çıkacak başlığı altında toplandı.

Mango Kids Temmuz’da satışa çıkacak :

Yeni çocuk giyim koleksiyonu, 18 Temmuz’dan itibaren markanın online mağazasında, Ağustos başı itibariyle de MANGO mağazalarında satışa sunulacak.

3 ila 12 yaş arası çocuklar için tasarlanan yeni çocuk giyim koleksiyonu, hem temel, hem de son trend giysileri içerecek ve aynı zamanda, kadın koleksiyonunun en çok satan modellerinden bazılarını “mini-me” adıyla kız çocuk giyimine uyarlayacak. Bu koleksiyon aynı zamanda aksesuar, ayakkabı ve iç giyim de içerecek.

Yeni MANGO Kids ve MANGO Sport&Intimates markalarının yanı sıra, marka zinciri şu anda kadın koleksiyonu (MANGO), erkek koleksiyonu (H.E. by MANGO) ve seçkin aksesuar koleksiyonu (MANGO TOUCH) içermektedir. Bunun yanında, MANGO 2020 yılında, biri büyük beden giysilere, diğeri 14 – 20 yaş arası gençlere yönelik iki yeni koleksiyonu daha satışa sunmaya hazırlanıyor.

benzer kategori içerikleri, Mango Kids Temmuz’da satışa çıkacak konusu hakkında bilgiler, Mango Kids Temmuz’da satışa çıkacak açıklaması, Mango Kids Temmuz’da satışa çıkacak haberi, Mango Kids Temmuz’da satışa çıkacak görselleri, Mango Kids Temmuz’da satışa çıkacak iletişim, Mango Kids Temmuz’da satışa çıkacak bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 2 = one