”Queen B” saç bantları satışa çıktı
”Queen B” saç bantları satışa çıktı başlıklı konu hakkında detaylar ve ”Queen B” saç bantları satışa çıktı konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler ”Queen B” saç bantları satışa çıktı başlığı altında toplandı.

”Queen B” saç bantları satışa çıktı :

Bu yıl 6. sezonu ile ekranlara gelen gençlik dizisi Gossip Girl’ün izlenmesinin en büyük faktörlerinden birisi, dünyaca ünlü markaların ayakkabılarını giyen, çantalarını takan başrol oyuncuları olsa gerek. Prepy stili yani kolejli kız tarzı ile Blair Waldorf nam-ı diğer “Queen B” ve daha feminen stildeki Serena van der Woodsen’ı sadece giydikleri için bile izleyebilirsiniz.

Blair’in en göze çarpan aksesuarlarından birisi kuşkusuz saç bantları. Dizinin ilk sezonunda, saç bantlarının moda olmasına ön ayak olan bu bantlar şimdi satışa çıkıyor. Jennifer Behr’nin tasarladığı bu bantların en düşüğü $4000’dan satılacak.

benzer kategori içerikleri, ”Queen B” saç bantları satışa çıktı konusu hakkında bilgiler, ”Queen B” saç bantları satışa çıktı açıklaması, ”Queen B” saç bantları satışa çıktı haberi, ”Queen B” saç bantları satışa çıktı görselleri, ”Queen B” saç bantları satışa çıktı iletişim, ”Queen B” saç bantları satışa çıktı bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sixteen − 15 =