Moda ikonları Disney karakteri oldu
Moda ikonları Disney karakteri oldu başlıklı konu hakkında detaylar ve Moda ikonları Disney karakteri oldu konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Moda ikonları Disney karakteri oldu başlığı altında toplandı.

Moda ikonları Disney karakteri oldu :

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN…

Barneys ve Disney, yılbaşı için eğlenceli bir konsept koleksiyon hazırladı.

Minnie Mouse ve arkadaşlarını Paris’te moda dünyasına karışırken gördüğümüz tanıtım videosunda aslında her şey bir rüya ile başlıyor. Lanvin bir elbiseyi görüp beğenmesinden sonra rüyalara dalan Minnie, kendini Lady Gaga, Naomi Campbell, Sarah Jessica Parker ve Anna Dello Russo’nun arasında buluyor.

Koleksiyon için eğlenceli tanıtımlar hazırlayan firma, ünlü modacıları,editörleri, bloggerları ve fotoğrafçıları yani ikonlaşmış isimleri de Disney karakterine dönüştürmüş.

Konsept vitrin ve koleksiyon için Minnie Mouse’u Lanvin imzalı bir tasarım ile, ördek Daisy’i Dolce & Gabbana bir elbise ile ve Goofy’yi Balmain içinde görebilirsiniz.

Ürünleri görmek için burayı tıklamanız yeterli…

benzer kategori içerikleri, Moda ikonları Disney karakteri oldu konusu hakkında bilgiler, Moda ikonları Disney karakteri oldu açıklaması, Moda ikonları Disney karakteri oldu haberi, Moda ikonları Disney karakteri oldu görselleri, Moda ikonları Disney karakteri oldu iletişim, Moda ikonları Disney karakteri oldu bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

54 − = fifty two