Tarkan ’ın en yeni şarkısı – Sevdanın Son Vuruşu

Tarkan ’ın en yeni şarkısı – Sevdanın Son Vuruşu başlıklı konu hakkında detaylar ve Tarkan ’ın en yeni şarkısı – Sevdanın Son Vuruşu konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Tarkan ’ın en yeni şarkısı – Sevdanın Son Vuruşu başlığı altında toplandı.

Tarkan ’ın en yeni şarkısı – Sevdanın Son Vuruşu :

tarkanSÖZLER AYSEL GÜREL ’DEN
Megastar döndü! Tarkan, haftaya çıkacak albümü öncesi, ‘Sevdanın Son Vuruşu‘ adlı şarkısını hayranlarıyla paylaştı. Sözlerini Aysel Gürel ’in yazdığı, bestesini Tarkan ’ın, aranjesini ise Ozan Çolakoğlu ’nun yaptığı şarkı, dün saat 17.00 ’de ulusal radyo kanalları ve sanatçının internet sitesinde yayınlanarak, ilk kez görücüye çıktı. Tanıtım şarkısıyla birlikte medyaya Tarkan ’ın albüm için çektirdiği ilk fotoğrafı dağıtıldı. Ünlü sanatçı; medyaya, sırtı dönük ve elleri başında bir pozunu göndermeyi tercih etti. Tarkan, bu pozunu Los Angeles ’ta gerçekleştirilen çekimlerde Giuliano Bekor ’a verdi. Sanatçının albümünde ise yeni imajını yansıtan fotoğraflar kullanılacak.
  Tarkan – Sevdanın Son Vuruşu SEVDANIN SON VURUŞU SEVDANIN SON VURUŞU
Yüreğimde zincirler kırılıyor duydun mu
Nefes nefes bu gece sevdanın son vuruşu
Sen hiç böyle sevdin mi sen hiç böyle oldun mu
Baş eğdim yine aşka ama bu son saygı duruşu
Seni karanlıklara bırakmak istemezdim Anılarımı solmuş çicekle süslemezdim
Ardından acıtacak bir tek söz söylemezdim
Ben hiç hak etmedim ki böyle unutuluşu
Sen aşkı çicek böcek güneş bulut sanmışsın
Mevsimlerine göre uyuyup uyanmışsın…

benzer kategori içerikleri, Tarkan ’ın en yeni şarkısı – Sevdanın Son Vuruşu konusu hakkında bilgiler, Tarkan ’ın en yeni şarkısı – Sevdanın Son Vuruşu açıklaması, Tarkan ’ın en yeni şarkısı – Sevdanın Son Vuruşu haberi, Tarkan ’ın en yeni şarkısı – Sevdanın Son Vuruşu görselleri, Tarkan ’ın en yeni şarkısı – Sevdanın Son Vuruşu iletişim, Tarkan ’ın en yeni şarkısı – Sevdanın Son Vuruşu bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifty nine + = sixty three