Dekolteler artık köprücük kemiğinde
Dekolteler artık köprücük kemiğinde başlıklı konu hakkında detaylar ve Dekolteler artık köprücük kemiğinde konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Dekolteler artık köprücük kemiğinde başlığı altında toplandı.

Dekolteler artık köprücük kemiğinde :

,

Köprücük kemiği dekoltesinin göğüs dekoltesini alt etme nedenlerinden biri, bu sezon moda dünyasındaki asil retro kadın imajından kaynaklanıyor.

Kayık yaka

Köprücük kemiği modasının kuşkusuz en bilinen hali kayık yakalı parçalar. Kayık yakalı bluzlere, kazaklara ve elbiselere bu sezon dolabınızda mutlaka yer açın. Kayık yaka formundaki bir parça her zaman için sizi asil ve zarif gösterecektir.

Omuzlar fora

Giymenin cesaret istediği parçalarsa omuzları tamamen açıkta bırakan modeller. Bu sezon düşük omuzlu tasarımlar o kadar ön planda ve tarz ki, stilistler modeli düşük omuzlu olmayan parçaları bile bu şekilde giymemizi tavsiye ediyor.

Tek omuz

Zarif ve çekici köprücük kemiğini açıkta bırakmanın diğer bir yolu, tek omuzlu parçalar. Bir süredir tasarımlarda uzak durulan tek omuzlu parçalar bu sezon geri dönüyor. Tek omuz trendi yalnızca gece kıyafetlerinde değil, günlük bluzler, hırkalar ve kazaklar için de geçerli.

Modeli tek omuzlu olmasa bile, bir beden büyük alarak kazaklarınızı tek omuzunu indirerek kullanabilirsiniz.

V yaka

Köprücük kemiğini asil bir şekilde sergilemenin diğer bir yolu da V yakalı giysiler. V yaka modası hiçbir zaman geçmeyen ve kadınların kusursuz güzelliklerini vurgulayan bir model. Kendi zevkinize göre bu sezon derin ya da normal ölçülerde V yakalı giysi modellerini tercih edebilirsiniz.

İşe giderken giyeceğiniz bordo derin V yakalı ince bir kazağın içine dik yakalı bele oturan beyaz bir gömlek giyin. Boynunuza da tam köprücük kemiğinizin hizasında ince zincirli kolyelerden takarsanız sezonun en hoş görünümlerinden birine sahip olursunuz.

Vurgulayan tasarımlar

Köprücük kemiğini açıkta bırakmasanız da o bölgeyi vurgulayan tasarımları tercih edebilirsiniz.

Örneğin tarnsparan bir bluzun üzerine giyeceğiniz omuzları açıkta bırakan bir kazak ve skinny jeanlerle harika görüneceksiniz!

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN…

benzer kategori içerikleri, Dekolteler artık köprücük kemiğinde konusu hakkında bilgiler, Dekolteler artık köprücük kemiğinde açıklaması, Dekolteler artık köprücük kemiğinde haberi, Dekolteler artık köprücük kemiğinde görselleri, Dekolteler artık köprücük kemiğinde iletişim, Dekolteler artık köprücük kemiğinde bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ forty three = forty five