İstanbul ’da 7. Fashion Week rüzgarı
İstanbul ’da 7. Fashion Week rüzgarı başlıklı konu hakkında detaylar ve İstanbul ’da 7. Fashion Week rüzgarı konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler İstanbul ’da 7. Fashion Week rüzgarı başlığı altında toplandı.

İstanbul ’da 7. Fashion Week rüzgarı :

Türkiye’nin en seçkin marka ve başarılı moda tasarımcılarının 2020 İlkbahar–Yaz koleksiyonlarını tanıtacağı İstanbul Fashion Week, 10-13 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek. İFW bu sene ilk defa sanat limanları arasında yerini alan Antrepo 3’te düzenlenecek.

25’i solo olmak üzere 34 moda tasarımcısı ve 4 markanın, tasarım ve hazır giyim koleksiyonlarıyla İlkbahar–Yaz modasına yön vererek trendleri belirleyeceği Istanbul Fashion Week; moda severlere 4 gün sürecek büyük bir heyecan yaşatacak.

Mehtap Elaidi, Gamze Saraçoğlu, Özgür Masur, Simay Bülbül, Özlem Kaya, Tuvana Büyükçınar, Niyazi Erdoğan, Nejla Güvenç, Gül Ağış, Studio Kaprol ve Atıl Kutoğlu, Istanbul Fashion Week kapsamında solo defile yapacak olan tasarımcılar arasında yer alıyor. Her geçen gün sayıları artan ve gelişen genç tasarımcıların koleksiyonları ise Türk modasının geleceğine ışık tutmaya devam edecek.

IFW Komite Başkanı Volkan Atik modanın nabzını tutacak olan organizasyonun kendilerini çok heyecanlandırdığını söyledi.

Atik şöyle konuştu: “Her IFW kendi içinde ayrı bir coşkuyu barındırıyor kuşkusuz. Ancak bu dönem her zamankinden çok daha heyecanlıyız. Heyecanlıyız çünkü, çok yoğun bir katılımla karşı karşıya kaldık. Sizlerle paylaştığımız programda da göreceğiniz üzere toplam 32 defile düzenleyeceğiz. Bu defilelerin 4’ü markalara, 28’i ise tasarımcılara ait. Gerek markalarımız gerek tasarımcılarımız IFW için ciddi bir hazırlık içindeler. Bir diğer heyecanımız ise geleceğe dair. Önümüzde yürümemiz gereken çok uzun bir yol var.”

benzer kategori içerikleri, İstanbul ’da 7. Fashion Week rüzgarı konusu hakkında bilgiler, İstanbul ’da 7. Fashion Week rüzgarı açıklaması, İstanbul ’da 7. Fashion Week rüzgarı haberi, İstanbul ’da 7. Fashion Week rüzgarı görselleri, İstanbul ’da 7. Fashion Week rüzgarı iletişim, İstanbul ’da 7. Fashion Week rüzgarı bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three + 6 =