Ofiste şort nasıl giyilir
Ofiste şort nasıl giyilir başlıklı konu hakkında detaylar ve Ofiste şort nasıl giyilir konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Ofiste şort nasıl giyilir başlığı altında toplandı.

Ofiste şort nasıl giyilir :

Ofiste de artık sıcak günlerde şort giyinebilir. Fakat sahilde giydiğimiz şortlara benzememesi için, bir takım özelliklere dikkat etmemiz lazım…

Şortunuzla ciddi bir görünüme sahip olmanız için, bu önerilere kulak verin.

İşte ofiste şort giyerken dikkat etmemiz gereken 7 kural…

1) Grafik-şort kombinasyonu

Kısa kol t-shirt için kısa pantolon: Ofis için nasıl kombin edilebilir? Birbirine uyum sağlaması için aynı kumaş ve aynı desende olmasına dikkat ediniz. Böyle bir kombinasyon ciddi ortamlara uygundur. Mutlaka grafik baskılı kıyafet kullanmanız lazım. Romantizmi andıran çiçekli kıyafetler ofiste giyilmemeli.

2) Uzun t-shirt için kısa şort

Ofiste şort giymek sizin için çok mu açık? O zaman üstüne şortu ucundan gösterecek bir ceket ya da önü açık uzun bir bluz giyinin.

3) Siyah- beyaz şıklığı

Siyah ve beyaz renkli kıyafetleri birbirine kombin ettiğinizde ofise uygun ciddi bir görünüm sağlamış olursunuz. Bu sade görünüm sizin ofiste istediğiniz uzunlukta bir şort giymenizi sağlıyor. Beyaz bir bluzun altına siyah bir şort hem sıcak günlerde sizi serin tutar hem de şık bir görünüm sağlar.

4) Geniş kesim ile şıklık

Dar, kısa şortlar sahil için uygun bir kesimdir. Fakat iş yerinizde geniş ve daha uzun pantolonlar tercih etmelisiniz. Diz boyu şortlarla bankada da çalışılabilir.

5) Geniş kesim kombinasyon

Eğer ki pantolonunuz fazla dar ve kısa ise, o zaman üst kısmınızı kapalı tutmalısınız. Görüntünüzdeki ciddiyeti korumak için kısa şortlar için geniş bluz ya da gömlek şart.

6) Komple siyah

Baştan aşağı siyah giyinecek olursanız, iş hayatına uygun bir görünüm sağlamış olursunuz.

7) Fazla abartılı olmayan aksesuarlar

Şortlarınızı sade ayakkabılar ve çantalar ile kombin edecek olursanız, iş hayatına uygun bir görünüme sahip olursunuz. Tatil görünümüne benzememesi için şortların altına kapalı, topuklu ve platformlu ayakkabılar şart! Çantanızın büyük ve beyaz, siyah, kahverengi ya da gri gibi sade renkli olması lazım.

benzer kategori içerikleri, Ofiste şort nasıl giyilir konusu hakkında bilgiler, Ofiste şort nasıl giyilir açıklaması, Ofiste şort nasıl giyilir haberi, Ofiste şort nasıl giyilir görselleri, Ofiste şort nasıl giyilir iletişim, Ofiste şort nasıl giyilir bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− six = two