Sütyende destek seviyenizi seçin
Sütyende destek seviyenizi seçin başlıklı konu hakkında detaylar ve Sütyende destek seviyenizi seçin konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Sütyende destek seviyenizi seçin başlığı altında toplandı.

Sütyende destek seviyenizi seçin :

1. Seviye Destek – Hafif Destekli

1. seviye destek size hafif bir dekolte sağlar. Az bir destekle mükemmel rahatlık ve doğal görünüme sahip olabilirsiniz. Her gün kullanabileceğiniz mükemmel bir seçimdir.

2. Seviye – Klasik Destek

1.seviyeye göre daha fazla dekolte sağlar ve gün boyu rahatça kullanabileceğiniz bir sütyendir. Doğal dekolte sağladığından bütün kadınlar için uygundur.

3. Seviye destek – WOW! Yoğun destek

Derin ve çok çekici bir dekolte sağlar, göğsü açık bluzlarla göz alıcı bir görünüme sahip olabilirsiniz. Eğer dikkat edilmek ve fark edilmek istiyorsanız bu sütyen sizin için çok uygun!

4. Seviye – OMG! 2 kup bütüyen

4. seviye destekli sütyenler maksimum dolgunluk ve 2 kup büyük görünüm sağlar. 4. seviye desyek ekstra dolgunluk isteyen küçük göğüslü bayanlar için idealdir.

benzer kategori içerikleri, Sütyende destek seviyenizi seçin konusu hakkında bilgiler, Sütyende destek seviyenizi seçin açıklaması, Sütyende destek seviyenizi seçin haberi, Sütyende destek seviyenizi seçin görselleri, Sütyende destek seviyenizi seçin iletişim, Sütyende destek seviyenizi seçin bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifty six − fifty one =