Adele’e Jenny Packham imzalı gelinlik
Adele’e Jenny Packham imzalı gelinlik başlıklı konu hakkında detaylar ve Adele’e Jenny Packham imzalı gelinlik konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Adele’e Jenny Packham imzalı gelinlik başlığı altında toplandı.

Adele’e Jenny Packham imzalı gelinlik :

Nişanlısı Simon Konecki’yle bu yaz gerçekleşecek düğünü için hazırlıkları sürdüren Adele’in, gelinlik olarak bir Jenny Packham tasarımını tercih edeceği konuşuluyor.

Ünlü şarkıcının Oscar Töreni için de tercihi olan Packham’ın, Adele’e özel bir tasarım yapacağını tahmin etsek de, kişiye özel tasarımların genelde koleksiyonda var olan bir parça üzerinden gidilerek tasarlandığı göz önüne alındığında, düğün günü Adele’in üzerinde bu elbiselerden birinin çok benzerini görmemiz olası gibi görünüyor.

benzer kategori içerikleri, Adele’e Jenny Packham imzalı gelinlik konusu hakkında bilgiler, Adele’e Jenny Packham imzalı gelinlik açıklaması, Adele’e Jenny Packham imzalı gelinlik haberi, Adele’e Jenny Packham imzalı gelinlik görselleri, Adele’e Jenny Packham imzalı gelinlik iletişim, Adele’e Jenny Packham imzalı gelinlik bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty two − fifteen =