Gülşen’in 6 bin dolarlık yüzüğü
Gülşen’in 6 bin dolarlık yüzüğü başlıklı konu hakkında detaylar ve Gülşen’in 6 bin dolarlık yüzüğü konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Gülşen’in 6 bin dolarlık yüzüğü başlığı altında toplandı.

Gülşen’in 6 bin dolarlık yüzüğü :

Rihanna ve Kristen Stewart gibi starların ellerinden çıkarmadığı yüzükler; Türk ünlülerin de gözdesi haline geldi. Halka yüzüklerin ince bir zincirle birleştirildiği tasarımları Türkiye’de ilk keşfeden sosyetenin ünlü siması Arzu Sabancı’ydı.

Gülşen’in yeni albüm pozları için tıklayın…

Geçtiğimiz yıl magazin gündemini verdiği kiloları ve Dj Ozan Çolakoğlu ile aşk dedikodularıyla meşgul eden Gülşen, şimdi de yeni albümü ve pahalı takılarıyla meşgul edecek gibi görünüyor. Henüz Türkiye’de satılmayan takıların, Gülşen’in stil danışmanının albüm çalışmaları sırasında aldığı söyleniyor.

TÜRKİYE’DE HENÜZ SATILMIYOR

Sabancı’dan sonra bu yüzüklerin rüzgarına kapılan Gülşen oldu… Yeni albüm kapağında da Repossi yüzükler takan şarkıcı, önceki akşam da benzer yüzükleriyle objektiflere takıldı. Fiyatları 6 bin 300 dolar olan yüzükler; henüz Türkiye’de satılmıyor. Gülşen ve Arzu Sabancı’nın yüzüklerini ABD’den aldığı öğrenildi. Repossi yüzüklerin yakında birçok Türk yıldız ile sosyetiğin ellerini süsleyeceği tahmin ediliyor.

benzer kategori içerikleri, Gülşen’in 6 bin dolarlık yüzüğü konusu hakkında bilgiler, Gülşen’in 6 bin dolarlık yüzüğü açıklaması, Gülşen’in 6 bin dolarlık yüzüğü haberi, Gülşen’in 6 bin dolarlık yüzüğü görselleri, Gülşen’in 6 bin dolarlık yüzüğü iletişim, Gülşen’in 6 bin dolarlık yüzüğü bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ sixty two = sixty six