Çantanızı vücudunuza uygun seçin
Çantanızı vücudunuza uygun seçin başlıklı konu hakkında detaylar ve Çantanızı vücudunuza uygun seçin konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Çantanızı vücudunuza uygun seçin başlığı altında toplandı.

Çantanızı vücudunuza uygun seçin :

Hemen hemen her kadının en önemli aksesuarlarından biridir çanta. Çoğu zaman farkında olmasanız bile her yerde ve her kıyafetle yanınızda taşıdığınız en önemli kurtarıcılardandır. Peki, çanta hayatınızda bu kadar kurtarıcıyken size yakışıyor mu, vücudunuzla uyumlu mu hiç düşündünüz mü?

Tıpkı bir kıyafet gibi aynada bakın

Kadınların çoğu bir başkasının üzerinde gördüğü çantaya hayran kalırlar, ancak o çantanın kendilerinde aynı durup durmayacağını düşünmezler bile. Oysaki sadece beğenmek yeterli değil. Her çanta size uygun olmayabilir. Çantanızın vücudunuzla uyum sağlaması çok önemlidir. Size yakışıp yakışmadığını anlayabilmek için tıpkı bir kıyafet gibi çantanızı bileğinizde, kolunuzda ve omzunuzda tutup aynada bakmalısınız. Sırf güzel olduğu için değil; hem güzel, hem de size yakıştığı için taşımalısınız çantanızı.

Hangi vücut şekline hangi çanta

Nasıl her kıyafet her vücutta güzel durmuyorsa, her çanta da vücudunuzda aynı durmaz. Yanlış tercihler sizin olduğunuzdan daha kilolu ya da minyon görünmenize neden olabilir. Büyük bir çanta minyon bir vücudu bastıracağından bu vücut tipindeki kadınlar küçük ve çapraz asılan çantalar tercih etmelidir. Kilolu bir yapıda olanlar ise asla küçük çanta tercihi yapmamalıdır. Göğüs kısmı geniş olan kadınlar kalçalarında biten orta boylarda çanta seçimiyle doğru tercihi yapmış olurlar. Eğer omuzlarınız dar ise ince askılı çantalar omuzlarınızın daha geniş görünmesini sağlayacaktır.

Çanta seçerken dikkat edilmesi gerekenler; nasıl durduğu, nasıl taşıdığınız, çantanın şekli ve verdiğiniz paranın değip değmeyeceğidir.

Sadece aynaya bakıp, ufak ayrıntılara dikkat ederek sizin için uygun çantayı seçmeniz hiç de zor olmayacak.

benzer kategori içerikleri, Çantanızı vücudunuza uygun seçin konusu hakkında bilgiler, Çantanızı vücudunuza uygun seçin açıklaması, Çantanızı vücudunuza uygun seçin haberi, Çantanızı vücudunuza uygun seçin görselleri, Çantanızı vücudunuza uygun seçin iletişim, Çantanızı vücudunuza uygun seçin bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nine + one =