Rihanna ’nın Yeni Albümünün İsmi ANTI!

Rihanna ’nın Yeni Albümünün İsmi ANTI! başlıklı konu hakkında detaylar ve Rihanna ’nın Yeni Albümünün İsmi ANTI! konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Rihanna ’nın Yeni Albümünün İsmi ANTI! başlığı altında toplandı.

Rihanna ’nın Yeni Albümünün İsmi ANTI! :

rihanna-anti1 8. stüdyo albüm kapağı, 36 yaşındaki İsrailli sanatçı Roy Nachum imzalı.Rihanna ’nın “ANTI” adını taşıyacak sekizinci albümünde resmi görsel olarak kullanılacak yedi orijinal yağlı boya tabloyu gösterime sundu.Gözleri altın bir taht tarafından kapatılmış bir genç kızı bileğinden sıkıca bağlanmış siyah bir balonla iki açıya bölünmüş olarak resmedilmiş. İki tablonun da üzerine Chloe Mitchel ’in bir şiiri Braille alfabesi (görme engelliler için kabartma) ile kazınarak ön ve arka kapağı ayırmış. Diğer tablolar ise albüm içi görseller olarak kullanılmış ve onların da üzerine Roy Nachum tarafından yazılmış şiirler Braille alfabesi ile eklenmiş. Bu çalışmayla birlikte ilk defa bir albümün içinde fiziksel olarak Braille alfabesi kullanılmış olacak.Bu sayede görme engelli dinleyiciler de tüm albümü dokunarak keşfede bilecekler.

benzer kategori içerikleri, Rihanna ’nın Yeni Albümünün İsmi ANTI! konusu hakkında bilgiler, Rihanna ’nın Yeni Albümünün İsmi ANTI! açıklaması, Rihanna ’nın Yeni Albümünün İsmi ANTI! haberi, Rihanna ’nın Yeni Albümünün İsmi ANTI! görselleri, Rihanna ’nın Yeni Albümünün İsmi ANTI! iletişim, Rihanna ’nın Yeni Albümünün İsmi ANTI! bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twenty five − = fifteen