2020 yaz trendi: Metalik
2020 yaz trendi: Metalik başlıklı konu hakkında detaylar ve 2020 yaz trendi: Metalik konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler 2020 yaz trendi: Metalik başlığı altında toplandı.

2020 yaz trendi: Metalik :

METALİK PARÇALAR İÇİN TIKLAYIN….

Yaz aylarında stilini ışıl ışıl parlamaktan yana seçecek olanlar için biçilmiş kaftan olan bu metal detaylar, tüm dünyada oldukça geniş bir yere sahip olmaya başladı bile. Ünlü tasarımcı ve markaların ağına oldukça fazla takılan bu cazibeli, göz alıcı renk detayını en çok kullanan tasarımcılar arasında Burberry Prorsum, Chrisian Dior, Alexander Wang, Versace, Diane von Furstenberg, Lanvin, Aquiliano Rimondi yer alıyor. Ayakkabı ve aksesuarlarda deri ve metalik parça olarak yer alan bu trend sedefli görünümüyle de parlaklığına parlaklık katıyor. Adeta bir uzay çağını anımsatan metalik parlak etki, stiline zenginli katmayı planlayanların bir numaralı favorisi olacak gibi duruyor!

modazon

benzer kategori içerikleri, 2020 yaz trendi: Metalik konusu hakkında bilgiler, 2020 yaz trendi: Metalik açıklaması, 2020 yaz trendi: Metalik haberi, 2020 yaz trendi: Metalik görselleri, 2020 yaz trendi: Metalik iletişim, 2020 yaz trendi: Metalik bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

five + one =