Hakan Akkaya havlu koleksiyonuna da el attı
Hakan Akkaya havlu koleksiyonuna da el attı başlıklı konu hakkında detaylar ve Hakan Akkaya havlu koleksiyonuna da el attı konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Hakan Akkaya havlu koleksiyonuna da el attı başlığı altında toplandı.

Hakan Akkaya havlu koleksiyonuna da el attı :

Uluslararası alanda Türkiye’nin en çok tanınan modacısı olarak işaret edilen Hakan Akkaya farklı sektörlerde de tasarımlarını hayata geçiriyor. Hakan Akkaya Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi’nin eşi Ayşen Zeybekçi’ye ait olan Turkuaz Tekstil için tasarladığı özel havlu ve bornoz koleksiyonunu Evteks Fuarı’nda satışa sundu.

Akkaya’nın katılımıyla gerçekleşen bu fuarda Akkaya imzalı havlu ve bornoz koleksiyonu görücüye çıkarıldı.‘Tasarımlarımla birçok insanın hayatında var olmak benim için çok güzel bir mutluluk’ diyen ünlü modacının heyecanı gözlerden kaçmadı.

benzer kategori içerikleri, Hakan Akkaya havlu koleksiyonuna da el attı konusu hakkında bilgiler, Hakan Akkaya havlu koleksiyonuna da el attı açıklaması, Hakan Akkaya havlu koleksiyonuna da el attı haberi, Hakan Akkaya havlu koleksiyonuna da el attı görselleri, Hakan Akkaya havlu koleksiyonuna da el attı iletişim, Hakan Akkaya havlu koleksiyonuna da el attı bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

fifty one − = forty eight