Kadınlar neden tayt giymeyi seviyor
Kadınlar neden tayt giymeyi seviyor başlıklı konu hakkında detaylar ve Kadınlar neden tayt giymeyi seviyor konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Kadınlar neden tayt giymeyi seviyor başlığı altında toplandı.

Kadınlar neden tayt giymeyi seviyor :

Yıllardır kadınların dolabından eksik etmediği en önemli parça ‘taytlar’. Peki neden gitgide fonksiyonları artan, renklenen ve çeşitlenen taytları kadınlar bu kadar sevdi?

İşte kadınlara taytı sevdiren tam 14 neden….

1. Kendinizi şişman hissettiğinizde sizi zayıf ve rahat hissettirir.

2. Taytı her yerde giyebilirsin. Topuklu ayakkabıyla kombinlenmiş herhangi bir kıyafet akşam dışarı çıkmak ve arkadaşlarınla partiye gitmek için yeterince rahat mı?

3. Mükemmel bir seyahat kıyafetidir. Tayt seyahat eden bayanlar için harika bir kıyafettir. Bacaklarınızı istediğiniz şekilde hareket edebilir ve rahat bir yolculuk geçirirsiniz fakat kot pantolon ya da mini etek için bu durum geçerli değildir.

4. Spora giderken giyip oradan da arkadaşlarınızla takılmaya gidebilirsiniz. Tüm yapmanız gereken sadece ayakkabınızı değiştirmek ve üzerinize bir hırka geçirmek.

5. Dolabınızda fazla yer kaplamazlar.Dolabınızdaki diğer kıyafetler gibi gereksiz yer kaplamazlar ve hemen hemen her şey ile kombin oluşturabilirler.


6. Pahalı değiller. Aldığınız diğer kıyafetler ve onları tamamlamak için aldığınız başka şeylere ödenecek paranın çok daha azına tekabül ederler ve inanın daha kullanışlıdırlar.

7. Ne kadar yemek yersen ye pantolon düğmesini düşünmene gerek yoktur. Elastik olduğundan sıkıntı da yok.

8. Sizi atletik gösterir aylardır spor salonuna adım atmamış olsanız bile… Herkes spor yaptığınızı düşünür çünkü tayt kalçalarınızı şekle sokar. Kahvaltıda yarım ekmek yediğiniz akıllarının ucuna bile gelmez.

9. Aynı taytı 1 hafta içinde birkaç kez giyersiniz ama kimse farkına bile varmaz.

10. Çizme veya bot giydiğinizde sorun yaratmazlar. Kimse deri çizmenin içerisine kot pantolonu sokuşturmaya çalışmakla uğraşmasın. Tayt sıkıntı yaratmaz ve kırışma problemi de yoktur.

11. Sarhoşken kıyafetlerinizle uyuyabilirsiniz. Bir parti sonrasında kot pantolon ya da bir elbise ile uyanmak iğrenç hissettirir. Fakat tayt giydiyseniz uykuya hazırsınız demektir.

12. Çok fonksiyonludurlar. Hemen hemen her hava koşulunda giyebilirsiniz. Özellikle kız yurtlarında, spor kıyafeti olarak kullanılabirsiniz.

13. Üzerindeki bir elbise mi yoksa bir t-shirt mü ikilemi yaşıyorsan altına bir tayt geçir ve sorun çözülsün.

14. Üç kilo vermek mi istiyorsun? Yüksek belli bir tayt giy. Yüksek belli tayt giydiğinizde daha ince görünürsünüz. Kadınlara pizzanın ikinci dilimini de yeme şansı verdikleri için tayt üreticilerine teşekkür ederiz.

benzer kategori içerikleri, Kadınlar neden tayt giymeyi seviyor konusu hakkında bilgiler, Kadınlar neden tayt giymeyi seviyor açıklaması, Kadınlar neden tayt giymeyi seviyor haberi, Kadınlar neden tayt giymeyi seviyor görselleri, Kadınlar neden tayt giymeyi seviyor iletişim, Kadınlar neden tayt giymeyi seviyor bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− one = five