Tasma kolyelerle asi bir havaya bürünün
Tasma kolyelerle asi bir havaya bürünün başlıklı konu hakkında detaylar ve Tasma kolyelerle asi bir havaya bürünün konusu hakkında aradığınız tüm bilgiler Tasma kolyelerle asi bir havaya bürünün başlığı altında toplandı.

Tasma kolyelerle asi bir havaya bürünün :

Tasma kolyeler geri dönüyor! 90’lı yıllar bizleri bu sezon kendine çekiyor.

Slip elbiseler, bandanalar, ekose ve boy friend jean’ler derken, yine o yıllardan günümüze dönüş yapan bir aksesuar trendi ile karşı karşıyayız: Tasma kolyeler…

Kıyafetlere asi bir hava katan, bazen bir yaka kadar şık durabilen tasma kolyelerin 2020-2020 Sonbahar/Kış sezonunda ciddi bir dönüş yaptığını söylemek gerekiyor. Tasma kolyelerin modası şimdiden ünlüleri sarmış durumda.

Choker denilen tasma kolyelerin tarihi geçmişine baktığımızda aslında uzun yıllardır moda dünyasında yerini sağlamlaştıran bir aksesuar olduğunu görüyoruz.

1800’lü yıllarda bu kolyeleri çoğunlukla balerinler takarmış. Fakat kısa sürede soyluların en fazla tercih ettikleri modeller arasında yer almayı başarmış tasma kolyeler. Değerli taşlarla süslenen bu aksesuarlar asi ve zengin kadınlarda gösterişin simgesi haline gelmiş ve 90’lı yıllarda tam bir modaya dönüşmüş.

Size de kombininizi tamamlayan bu şık aksesuara hala sahip değilseniz hemen alışverişe çıkmanızı öneririz.

benzer kategori içerikleri, Tasma kolyelerle asi bir havaya bürünün konusu hakkında bilgiler, Tasma kolyelerle asi bir havaya bürünün açıklaması, Tasma kolyelerle asi bir havaya bürünün haberi, Tasma kolyelerle asi bir havaya bürünün görselleri, Tasma kolyelerle asi bir havaya bürünün iletişim, Tasma kolyelerle asi bir havaya bürünün bilgi

Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

33 + = thirty seven