Looking For Anything Specific?

Gelinlik Ve Abiye Modelleri

EV HEDİYESİ ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?İlk olarak hediye almayı düşündüğünüzün kişinin ihtiyaçlarını ve zevklerini belirlemeniz gerekmektedir. Ev hediyesi alırken özenli bir seçim yapılması gerekir karşıdaki kişi hediyenin herhangi bir seçim olmadığını, sizin ona özel bir şey aldığını hissetmesi gerekir. Alacağınız hediye sizden de bir şeyler yansıtmalı, ev sahibi baktıkça sizi hatırlamalı.

Alınan hediye kullanışlı bir şey olmalıdır. Evde fazlalık olacak seçimlerden uzak durmalıyız. Dolap içinde saklanacak bir hediye yerine, sürekli göz önünde duran parçalara yönelmelisiniz.

 

 

EV HEDİYESİ NE ALINABİLİR?

Sıklıkla kullanılan saatler, güzel bir hediye bir seçeneğidir. Çeşit çeşit model ve boyutlara sahip saatler arasından kişinin evi ile uyum sağlayacak bir saat seçebilirsiniz. Son dönemlerde trend olan çerçevesiz saatler çok şık bir hediye olacaktır.

 

Koltukların üzerinde kullanabilecek, koltuklara farklı bir hava katan koltuk şalları ya da  battaniye tercih edebilirsiniz. Yumuşak keten ya da pamuklu şallar, hem kullanışlı olacaktır hem de her evde olması gereken bir parçadır.

Çoğunlukla ev hediyesi denildiğinde ilk akla gelenlerden biri tablo ya da çerçevedir. Bu ilk akla gelen hediye, duvarlarda çarpıcı bir etki oluşturmasında etkili olacaktır. Bu noktada zorlayan kısım kişinin zevklerini iyi bilmeniz gerekmektedir.

Aydınlatma parçaları da çoğunlukla tercih edilen ev hediyeleri arasında yer almaktadır. Her tarza uyum sağlayan nitelikte olan birçok aydınlatma ürünü mevcuttur.

 

Temel ihtiyaçlardan biri olan elektrikli ev aletleri, en sevilen hediyelerdendir. Ütü ve süpürge gibi temel parçalardan birini alınabilir ya da waffle makinesi,  patlamış mısır makinesi, çay ve kahve makinesi  gibi seçenekleri de seçebilirsiniz.

 

 

ÇOCUKLU AİLELERE EV HEDİYESİ NE ALINABİLİR?

Çocuğu olan aileler için bir hediye almayı düşünüyorsanız; ailece eğlenceli zaman geçirebilecekleri hediyeleri ön planda tutmalısınız. Eğlenceli kutu oyunlarının haricinde, büyük bir puzzle seti de tercih edebilirsiniz.

 

 

İŞ ARKADAŞINIZA EV HEDİYE NE ALINIR?

Çalışan kişiler, zamanlarının büyük bir kısmını iş yerinde geçirmektedir. Beraber uzun zaman geçirdiğimiz iş arkadaşlarınıza hediye alırken, kararsız kalmanız normal. Masa örtüsü, nevresim takımı gibi tekstil ürünleri alabileceğiniz gibi, bardak ve fincan setleri de alabilirsiniz.

 

 

Yorum Gönder

0 Yorumlar